Už se stalo tradicí, že žáci devátých ročníků zakončují docházku několikadenním výletem do jižních Čech.

V neděli 26. května jsme se vydali na školní výlet na Lipno. Začínáme ve městě Písek, kde nás čeká procházka po starobylém mostě a  krásné sochy z písku. Pokračujeme k Jaderné elektrárně Temelín, kterou procházíme pomocí virtuální reality. Zastavili jsme se také na zámku Hluboká a večer jsme fandili hokeji.

Pondělní den začal snídaní s obloženými talíři od pana ředitele a pak  již hurá  na stezku korunami stromů. Nezapomenutelný zážitek nám přinesla i bobová dráha. Odpoledne jsme si užili vyhlídkovou plavbu po Lipně.

V úterý jsme navštívili grafitové doly a procházeli se Českým Krumlovem. Na cestě zpět jsme si prohlédli hrad Rožmberk a Čertovu stěnu.

Ve středu jsme strávili čas v zoo v Hluboké nad Vltavou a den jsme zakončili procházkou po Českých Budějovicích.

Ve čtvrtek jsme se sbalili a zamířili na krokodýlí farmu, odkud jsme se vydali zpět domů. Výlet na Lipno byl plný dobrodružství a úžasných zážitků. A za ně děkujeme  panu řediteli Jiránkovi a našim třídním učitelkám.  

                                                                                                                                 Luciana Roháčkova a Martina Janoušková.

Deváťáci znovu na Lipně !