Vážení rodiče, zde najdete informace ČSSZ potřebné pro uplatnění nároku na ošetřovné, které lze čerpat, pokud v důsledku rozhodnutí o uzavření školy budete doma pečovat o dítě mladší deseti let.

Dále je Vám zde a pod záložkou Dokumenty ke stažení k dispozici tiskopis, který si předem můžete vyplnit a od pondělí 16. března 2020 donést k potvrzení do školy. Tento týden (9. – 13. března 2020) nárok neuplatňujte, pro děti v našem okrese platí jarní prázdniny.

V případě karantény při návratu ze zahraničí prosíme o dodržení neschopnosti dle pokynů, které jste obdrželi při návratu ze zahraničí.

Milé děti, od pondělí 16. března 2020 vám nastane domácí výuka, pokyny a úkoly budete dostávat prostřednictvím emailové pošty a prostřednictvím webových stránek naší školy. Do té doby užívejte prázdnin.

Potřebné informace a dokumenty – karanténa