Vážení rodiče,

děkujeme Vám za skvělou spolupráci a velkorysost při realizaci sbírky pro maminky a děti z Ukrajiny, která proběhla ve středu 2. března v budově na Komenského náměstí. Během jednoho odpoledne se podařilo vybrat oblečení, hygienické potřeby, ložní prádlo a potraviny v takovém množství, že materiál zaplnil pět dodávek. Vše se hned třídilo a již ve čtvrtek putovaly první zásoby k těm, kteří je potřebovali.Ve dnech 7.- 9. března proběhla na 2. stupni další sbírka zaměřená na školní pomůcky, které zaplnily taktéž jedno auto.

Vážení rodiče, nejen svými  dary do sbírky, ale také ochotou a solidaritou jste  svým dětem tím nejlepším příkladem.

Děkujeme!

Učitelé školy